Xiaomi Mi Band 3 już jest! Oto najważniejsze informacje, cena i możliwości.

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Wraz z prezentacją trzech modeli Xiaomi Mi 8, chiński gigant zaprezentował nową odsłonę swojej bransoletki. Xioami Mi Band 3 to bezapelacyjnie mocne uaktualnienie poprzedniej wersji. Dziś prezentujemy Wam najważniejsze informacje związane z nową sportową opaską od Xiaomi.

Słowem wstępu

Na samym początku warto wspomnieć o tym, że tegoroczna opaska jest droższa od poprzednich urządzeń. Wyceniono ją bowiem na 169 juanów, co przekłada się na około 100 złotych. Pamiętajmy jednak, że wspomniana cena obowiązuje na rynku chińskim – wolna jest zatem od europejskich podatków.

Jeśli zestawić ją ze swoją poprzedniczką, Mi Band 3 ma zdecydowanie większy wyświetlacz OLED – tym razem o przekątnej 0,78 cala (128 x 80 pixeli). Całość waży 20 gramów (sama “pastylka” jedynie 8,5 grama). Obsługuje on gesty, które zastąpiły fizyczny przycisk z Mi Band 2. Swoje potwierdzenie znalazła również informacja o tym, że bransoletka będzie wyposażona w moduł NFC.

Xiaomi Mi Band 3 – więcej szczegółów

Warto jednak wspomnieć, że nie będzie on dostępny w podstawowej wersji bransoletki. Jeśli więc będziecie chcieli dla przykładu zapłacić przy użyciu opisywanego urządzenia, będziecie musieli dopłacić do Xiaomi Mi Band 3 NFC. Na terenie Chin wyceniono ją na 199 juanów, co przełoży się na około 115 złotych. Chiński gigant podkreśla, że tym razem jego urządzenie będzie w stu procentach wodoodporne. Gwarantuje on, że z Mi Band 3 będzie można nurkować do 50 metrów.

Przejdźmy jednak do aspektu, który interesuje zdecydowaną większość użytkowników tego rodzaju sprzętów. Mowa oczywiście o baterii i pracy na jednym ładowaniu. W najnowszym urządzeniu znajdziemy ogniwo o wielkości 110 mAh, które ma wystarczyć na 20 dni pracy bez konieczności ładowania. Jeśli chodzi o inne aspekty łączności, na pokładzie bransoletki znajdziemy wsparcie dla Bluetooth 4.2 LE. Znajdziemy również cechy wspólne z modelem drugiej generacji.

Chodzi oczywiście o akcelerometr, pulsometr i silniczek wibracyjny. Dzięki nim będziemy mogli chociażby zmierzyć ilość kroków w ciągu dnia, jakość naszego snu czy tętno. Dodatkowo podejrzymy aktualną pogodę oraz odbierzemy powiadomienia o nieodebranym połączeniu czy komentarzu na Facebooku. Dzięki aplikacji będziemy mogli również ustawić alarm wibracyjny, który obudzi nas bez zbędnego hałasu.

Warto zauważyć, że producent trochę ograniczył ilość wersji kolorystycznych. Tym razem do wyboru będą tylko trzy: czarna, czerwona oraz niebieska (a raczej granatowa). Xiaomi Mi Band 3 „na dniach” trafi zapewne do naszego kraju. Podstawowa wersja będzie dostępna już 5 czerwca. Jeśli zaś chodzi o wersję z NFC, będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość – dostępna będzie od września.

 

Źródło&Foto: Fonearena

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *