Nietuzinkowy koncept monitora Apple Cinema Display

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

To właśnie w 1998 roku Apple pokazało światu swój pierwszy monitor z serii Cinema Display. Do niedawna mogliśmy kupić Thunderbolt Display, który – nie oszukujmy się – był już przestarzałą i leciwą konstrukcją. Jakiś czas temu, Martin Hajek (zajmuje się tworzeniem konceptów – głównie sprzętu Apple) zaprezentował nowy monitor, który swym wyglądem nawiązywać ma do pierwszego Cinema Display.

Najważniejsze informacje

Już na pierwszy rzut oka widać okrągłe, cienkie ramki, które wyglądem nawiązują do tych znanych z iPhone’a X. Monitor miałby zostać wyposażony w 27-calową, dotykową matrycę. Byłaby to swego rodzaju nowość w portfolio giganta z Cupertino, ponieważ obecnie żaden komputer nie oferuje takiego ekranu. Zamontowany wyświetlacz OLED miałby charakteryzować się lekkim zagięciem.

Jeśli chodzi o obudowę, stal nierdzewna tworzyłaby cały korpus opisywanego akcesorium. Maksymalny minimalizm – ta maksyma na pewno towarzyszyła projektantowi. W nowym urządzeniu obraz i dźwięk byłyby przesyłane bezprzewodowo. W komplecie z Apple Cinema Display klient dostałby również klawiaturę z wbudowanym panelem Touch Bar jak również mysz Magic Mouse. Akcesorium byłoby dostępne w jednym kolorze: Space Gray (gwiezdna szarość).

Apple Cinema Display – galeria

 

Źródło: iDropNews

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *