Czy zastanawialiście się ile iPhone’ów X potrzeba do uratowania życia?

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Portal GizmoSlip w dniu dzisiejszym umieścił bardzo ciekawy materiał na swoim kanale Youtube. Mianowicie przetestowali oni potrzebną ilość iPhone’ów X, które ochronią nas przed bronią o kalibrze .9mm. Jak myślicie, ile wystarczyło?

Eksperyment

Ekipa Gizmo chciała zobaczyć ile smartfonów będzie w stanie zatrzymać pocisk wystrzelony z broni .9mm. Miejsce wykonywania próby było specjalnie przygotowane. Telefony zostały ułożone pod odpowiednim kątem, jeden na drugim. Został oddany jeden strzał, a całość nagrała kamera, która uchwyciła uderzenie kuli w zwolnionym tempie.

Testerzy po oddaniu strzału obejrzeli materiał na komputerze. Było widać nie małe zdziwienie w momencie, w którym kula przebiła pierwszego iPhone’a. Moment wbicia kuli youtuberzy porównali do skoków do wody (sic!). Czas jednak na odpowiedź – ile iPhone’ów X jest potrzebnych, by uchronić nas przed strzałem z pistoletu? Otóż w tym “eksperymentalnych” warunkach kula zatrzymała się w piątym urządzeniu.

iPhone X jako kamizelka kuloodporna – galeria

 

Źródło: GizmoSlip

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *