Huawei P20 Lite, Huawei P20 i Huawei P20 Pro na pierwszych zdjęciach. Który przypadł Ci najbardziej do gustu?

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Targi MWC (Mobile World Congress) 2018 już za nami, jednak w marcu będzie jeszcze jedno, ważne dla firmy Huawei wydarzenie. W najbliższym czasie, w Paryżu swoją konferencję będzie miał chiński potentat, który zaprezentuje (prawdopodobnie) 3 nowe modele: Huawei P20 Lite, P20 i P20 Pro.

Huawei P20 Pro zmiażdży swoim aparatem?

Będą to na pewno bardzo interesujące urządzenia, które namieszają w swoich segmentach. Warto zaznaczyć, że nawet najtańsza opcja – P20 Lite – wyglądem nie będzie odbiegał od swoich droższych, lepszych “braci”. Jeśli chodzi o poprzednika, tj. całą serię Huawei P10, znajdzie się tu sporo zmian. Od razu w oko wpada dziwnie znajomy wyświetlacz, który nawiązuje do “notch’a” z iPhone’a X (wcięcia w górnej części ekranu.

Kolejna różnica to aż 3 aparaty z tyłu, w które będzie wyposażony najmocniejszy z trójki urządzeń – Huawei P20 Pro. Początkowo wydało mi się to śmieszne, wszak jeszcze nigdzie taki “myk” nie został zastosowany (o ile dobrze mi wiadomo). Potem pomyślałem sobie: “Skoro Huawei konsultuje się w kwestiach aparatu z Leicą to musi być coś narzeczy”.

Czas pokaże czy miałem rację. Pamiętajmy jednak, że wszystkie 3 urządzenia będą wyposażone w aparat, do którego swoje “3 grosze” dorzuciła firma Lecia. To dziwne, ponieważ w ostatnich modelach Huawei jedynie te najlepsze były wyposażone w taką matrycę aparatu.

Wszystko będzie jasne za niespełna 2 tygodnie

Kolejnym rozwiązaniem, które rzuca się w oczy jest obły, spłaszczony skaner linii papilarnych, który został umieszczony pod wyświetlaczem urządzenia (na wzór chociażby Samsunga Galaxy S6). Niestety przerwa pomiędzy owym skanerem, a roboczą powierzchnią wyświetlacza wydaje się być na tyle mała, że właściciel urządzenia często będzie coś włączał podczas próby odblokowania smartfona.

Szczegółowe informacje poznamy już pod koniec marca, na oficjalnej konferencji Huawei. Ciekawostką jest również prognozowana cena za Huawei P20 Pro, która ma pobić 3999 złotych za Samsunga Galaxy S9+. Jeżeli okaże się to prawdą, ciężko będzie zrobić dobry wynik sprzedażowy w najwyższej półce smartfonów.

Odnośnie ceny – na Twitterze pojawił się bardzo ciekawy komentarz. Zobaczymy, na ile potwierdzą się ów informacje.

 

Źródło: EvleaksRoland Quandt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *