iPhone 7 jako iPhone X product RED? Wygląda imponująco!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Znany youtuber wymienił korpus w iPhone 7 na taki, który wyglądem przypomina iPhone X. Efekt robi wrażenie …. zobaczcie sami.

iPhone X product RED

Youtuber EverythingApplePro, który słynie z niebanalnych porównań urządzeń jak również ich modernizacji, przedstawił kolejne ulepszenie popularnego iPhone’a 7. Mianowicie zakupił on korpus do iPhone 7, który… imituje topowy model iPhone X. Ciekawi jesteśmy jak całość wygląda na żywo – na zdjęciach prezentuje się ekstra.

Odnośnie części użytych do modernizacji – korpusy, które nie są fabryczne, nie mogą pochwalić się wysoką jakością. Często są źle spasowane, wykonane są ze słabszych materiałów i szybciej się zużywają.  Musimy przyznać, że czerwony X z wnętrznościami od iPhone 7 większości z nas przypadł do gustu. Warto jednak z dystansem podejść do całego przedsięwzięcia, ponieważ używanie niskiej jakości części może zniszczyć nasze urządzenie.

Zastanów się dwa razy

Operacje, które publikuje na swoim kanale EverythingApplePro wyglądają imponująco, jednak nie należą do najprostszych. Najmniejszy błąd może skutkować zniszczeniem np. płyty głównej, której naprawa kosztować będzie znaczną sumę. Pamiętajmy, że Youtube to kawałek internetu, nie mamy więc pewności czy opisywana modernizacja udała się za pierwszym razem.

Równie dobrze materiał mógł zostać nagrany kilkukrotnie, a ilość “poległych” smartfonów mogła sięgnąć kilku sztuk. O ile w Stanach Zjednoczonych jest to średni wydatek, o tyle w Polsce to już znaczna suma. Jeżeli jednak nadal Was nie zniechęciłem, a Wy zamówiliście już sobie opisywaną obudowę to…

Możecie udać się do jednego z naszych punktów i poprosić – NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ – o zamontowanie obudowy imitującej iPhone’a X. Przypominam raz jeszcze – nie wiemy z jakiego źródła pochodzi część z opisywanego materiału, jak została wykonana, czy spełnia wszystkie wygórowane normy producenta. Zastanówcie się dwa razy zanim zdecydujecie się na modernizację swojego iPhone’a 7.

 

Źródło: EverythingApplePro

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *