Rowery miejskie w końcu znajdziesz na mapach Apple!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Niedawno firma Tima Cook’a podpisała umowę z firmą Ito World, dzięki czemu w mapach Apple pojawiły się “stacje rowerowe”. Tym razem amerykański gigant nie pominął naszego kraju – my również skorzystamy z tej usługi.

Apple pomocne dla rowerzystów

Całość weszła w życie kilkanaście dni temu dlatego dane są na bieżąco aktualizowane. Punkty z rowerami “na minuty” widoczne są w 175 miastach, które znajdują się w 36 krajach na całym świecie. Jak wspomniałem już wcześniej, Polska znalazła się w tym zacnym gronie. Używając map Apple jesteśmy w stanie podejrzeć, w którym miejscu znajduje się stacja z rowerami.

Niestety, nie możemy kontrolować aktualnego położenia każdego z rowerów w danym mieście. Kolejnym minusem jest również brak jakiejkolwiek informacji o aktualnym stanie rowerowym w danym punkcie. Jak zatem znaleźć odpowiednią stację?

Uruchamiamy aplikację Mapy i w odpowiednim polu wpisujemy na przykład: rowery miejsce, rowery publiczne lub wypożyczalnia rowerów. Możemy również przesunąć mapę w inne miejsce i kliknąć Szukaj tutajSpowoduje to wyszukanie stacji z miejskimi rowerami na aktualnie przeglądanym terenie.

Rowery miejskie na mapie – galeria

 

Źródło: MacRumors

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *