Dodanie firmy w Apple Maps | PORADNIK

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Poradnik ten skierowany jest do osób, które prowadzą własną firmę. Od pewnego czasu firma z Cupertino udostępnia możliwość dodania swojego biznesu do ich map (Apple Maps). Cały proces jest bardzo prosty i nie trwa dłużej, niż godzinę. W celu wejścia do Menu zarządzania należy wejść tutaj.

Widząc początkowy panel klikamy przycisk Zaloguj i wpisujemy dane, tj. nasze AppleID i hasło to samo, z którego korzystamy na naszych urządzeniach Apple lub zupełnie nowego konta stworzonego wyłącznie do obsługi Apple Maps. Po poprawnym wpisaniu naszych danych strona przeniesie nas do okna głównego. W tym miejscu możemy wyszukać naszą firmę (o ile jest dodana), dodać miejsce na mapie lub zarządzać już dodanymi punktami. Jeżeli wpiszemy nazwę naszej firmy, a ta nie pojawi się wtedy klikamy Dodaj miejsce i wypełniamy potrzebne informacje. Możemy ustalić specjalności firmy, godziny otwarcia, dokładny adres, pinezkę z dokładnym położeniem siedziby naszej firmy jak i profile społecznościowe. Krok po kroku zaprezentowaliśmy to w naszej galerii.

 

Kiedy wszystkie nasze dane są już poprawnie uzupełnione (jeżeli czegoś brakuje system zastosuje odpowiedni alert) klikamy przycisk Wyślij do sprawdzenia. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekać na odpowiedź zwrotną od Apple, która przyjdzie do nas w momencie sprawdzenia wszystkich danych przez odpowiedni dział firmy. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z Apple Maps:

One Reply to “Dodanie firmy w Apple Maps | PORADNIK”

  1. Jaki jest orientacyjny czas na weryfikacje wpisu w Apple mapach? Dodałem swoją firmę około 10 dni temu i wpis ciagle nie jest zaakceptowany. Czy powinienem skontaktować się z ich supportem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *