Pierwsze etui do iPhone 8?

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W ostatnim czasie mogliśmy zaobserwować wyciek rzekomego etui do iPhone 8 (na KK Sneak Leaks). Dzięki temu mamy pogląd na nadchodzący telefon. Od razu widać, że wcześniejsze plotki na temat pionowego obiektywu zaczynają się potwierdzać.

Więcej szczegółów

Przyglądając się zdjęciu możemy zauważyć brak wycięcia na czytnik linii papilarnych, który miał się znaleźć na tylnej obudowie (pod logo nadgryzionego jabłka). Jest więc szansa na to, że Apple zdoła wkomponować Touch ID w ekran urządzenia. Dodatkowo miejsce na  power button (przycisk włączania/wyłączania urządzenia) jest wyraźnie dłuższe. Objętościowo, iPhone 8 ma nie odbiegać od obecnego 4.7″ modelu.

Wygląd tego etui odpowiada plotkom, które pojawiły w tamtym tygodniu. Niejaki Benjamin Geskin (osoba zajmująca się przeciekami i plotkami na temat nowych technologii) zamieścił zdjęcia, na których widnieje prototyp (podobno) tegorocznego telefonu od Apple. Z wyglądu nawiązywać ma do iPhone 4, który będzie przystosowany do obecnych oczekiwań klientów (ramka okalająca urządzenie ze stali i szklany tył urządzenia).

Plotek ciąg dalszy

Mając na uwadze wcześniejsze schematy przedstawiające prawdopodobny wygląd iPhone 8 możemy wnioskować, że będzie wyposażony w jak najcieńsze ramki. Touch ID i przednia kamera będą wbudowane w taflę szkła, która będzie pokrywać 5.8″ front urządzenia.

Nadal nie wiemy czy tak (w 100%) będzie wyglądał iPhone 8. Wynika to z faktu, iż Apple ma problemy z kompletacją wszystkich potrzebnych podzespołów. Producenci części nie byli chyba przygotowani na tak duży skok technologiczny jaki zamierza przedstawić firma Tima Cook’a.

W tym roku pewniejsze, niż wygląd będą podzespoły, w które wyposażony będzie nowy iPhone. Mowa tutaj o bezprzewodowym ładowaniu, lepsza wodoodporność, procesor A11 i 3GB pamięci RAM.

Reasumując

Ciężkie zadanie postawiło Apple swoim projektantom i podwykonawcom. Zaprojektowanie telefonu, które przełamie nudny schemat ciągnący się od modelu 6 to nie lada wyzwanie. Miejmy tylko nadzieję, że finalny model nie będzie za bardzo odbiegał od tego, co aktualnie możemy zobaczyć. Zastosowanie niebanalnych komponentów (np. stal czy szkło) byłoby idealnym połączeniem przy tworzeniu jubileuszowego modelu (w tym roku wypada 10 rocznica istnienia telefonu Apple).

Źródło: 9to5mac.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *