Przedłużona gwarancja na Apple Watch

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Apple Watch pierwszej generacji boryka się z kilkoma problemami wieku dziecięcego urządzenia, które rozwiązano w kolejnych modelach. Jednym z nich jest bez wątpienia bateria, która pozostawia wiele do życzenia. Firma Tima Cook’a postanowiła wyjść na przeciw użytkownikom, dając mały bonus od siebie.

Dłuższy okres gwarancyjny

Apple postanowiło rozszerzyć swoją ofertę gwarancyjną na Apple Watch. Teraz posiadacze Apple Watch (1gen.), który swoją premierę miał 24 kwietnia 2015 roku będą mieli aż 3 lata gwarancji (do 2018 roku). Dotyczy to zarówno osób, które zdecydowały się na zakup AppleCare+ jak i tych, którzy korzystali z podstawowej gwarancji oferowanej przez firmę z Cupertino.

Głównie chodzi tutaj o problem z “puchnącą” baterią, na który skarżą się użytkownicy. Posty ze zdjęciami można znaleźć na forum wsparcia Apple jak również portalu Reddit. Oto kilka zdjęć, które pokazują na czym ów problem polega:

Zdjęcie jednego z użytkowników forum MacRumors – RosePod5.

W tym momencie nie wiadomo czy Apple odda pieniądze właścicielom, którzy sami musieli zapłacić za naprawę swojego zegarka. Patrząc jednak na lata wstecz możemy uznać to za bardzo prawdopodobne, ponieważ firma z Cupertino słynie z przyjaznej dla użytkownika polityki.

Podsumowanie

Z pewnością użytkownicy pierwszego Apple Watch mają powód do radości. Miejmy nadzieję, że kolejne zegarki i inne produkty nie będą miały podobnych problemów z baterią. Jeżeli Wasze urządzenia posiadają problem np. z baterią, koniecznie odwiedźcie naszą stronę WWW lub profil FB.

Źródło: 9to5mac.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *