Fotorelacja z Apple Muzeum Polska

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W dniu dzisiejszym miałem przyjemność gościć na wspaniałym wydarzeniu jakim bez wątpienia było otwarcie Apple Muzeum Polska. Wszystko odbywało się w domu właściciela kolekcji – Jacka Łupiny. Dodam, że atmosfera była rodzinna, a rozmowy odbywały się w każdym zakątku muzeum. Każda osoba interesująca się technologią Apple powinna przynajmniej raz w życiu odwiedzić dom Jacka.

Apple Muzeum Polska – początek imprezy

Wystawa

Wywiad i część kolekcji Norberta Cały

Rodzinna atmosfera. Torcika nie zabrakło!

Atak iPodów

Konsola Apple Bandai PipPin

Refleksje

Niech ten kto nie pojawił się na otwarciu pierwszego w kraju muzeum poświęconemu Apple żałuje… Sam wystrój, ludzie, panujący klimat robiły robotę. Nie mówię już o sprzęcie, od którego uginały się półki. Wśród nich było kilka unikatowych sprzętów takich jak PipPin, Liza, czarne NeXT(y), Apple II i PowerBook G4, który nie miał na sobie śladu użytkowania (Niemiec, od którego został odkupiony pisał na nim w rękawiczkach….).

Kiedy Jacek odpocznie po wielkim otwarciu naprawdę polecam każdemu, by udał się w to magiczne miejsce. Widać, że właściciel robi to z pasją, kiedy o czymś opowiada, słuchacz jest w stanie wychwycić, że jest to jego drugie życie…

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *