iOS 11 – najważniejsze wizualizacje

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

iOS 11 – już jutro (WWDC 2017) Apple oficjalnie zaprezentuje najnowszą wersję swojego mobilnego systemu. Obecnie znajdziemy wiele ciekawych wizualizacji, z których firma Tima Cook’a mogłaby śmiało czerpać pomysły do finalnej wersji.

iOS 11 by Litaya

Wizualizacja przedstawia bardzo ciekawe podejście do tworzenia systemu. Znajdziemy tutaj m.in.: tryb nocny, kompletnie przeprojektowane centrum sterowania jak również dock, w którym znajdują się karty aplikacji.

Oprócz tego znalazła by się dużo bardziej rozbudowana aplikacja Kamera, w której moglibyśmy podpinać aplikacje firm trzecich. Jeśli chodzi o funkcjonalność iOS 11 na iPadzie to mielibyśmy możliwość przełączenia się pomiędzy kontami użytkownika. Pełna wizualizacja poniżej:

Nowy system, nowe Emoji

Apple planuje zaimplementować około 60 nowych emotikonek do najnowszego systemu. Cieszy fakt, że bank “szybkich przekazów informacji” jest wciąż aktualizowany. Oto one:

iOS 11 – Tryb nocny (czarne tło)

Jedną z ciekawych rzeczy jest projekt Filipe Espósito, który po raz kolejny stworzył “dark mode” z nadzieją, że zostanie dostrzeżony przez włodarzy giganta z Cupertino. Poniżej prezentujemy kilka aplikacji z możliwym wyglądem w trybie nocnym:

  1. Muzyka

  2. Wiadomości

  3. Mail

  4. Ustawienia

  5. Zdrowie

Podsumowanie

Wszystkie najnowsze wersje systemów zostaną zaprezentowane już 5 czerwca na WWDC 2017. Całość imprezy rozpoczyna się o godzinie 19:00 naszego czasu. Sprawdzajcie jutro nasz profil Instagram, będziemy robili relację na żywo!

 

Źródło: LitayaiHelpBr.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *