iPhone 8 bez szklanego panelu z tyłu

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

łaNajnowszy iPhone to dość kontrowersyjny temat. Skaner linii papilarnych, Touch ID wbudowane w ekran, ładowanie indukcyjne. To tylko kilka przykładów, które widnieją na portalach branżowych.

Szemrane przecieki

Kilka dni temu mogliśmy przeczytać, że iPhone 8 będzie posiadał obudowę ze szkła. Ion-X Glass, tak nazywa się materiał, który wykorzystywany jest przy produkcji niektórych modeli Apple Watch. To właśnie w tej technologii miał zostać wykonany tył wspomnianego urządzenia. Należy jednak zachować pewien dystans odnośnie wspomnianej informacji.

Po pierwsze, news ten został opublikowany na specjalnej stronie, która zajmuje się zamieszczaniem przecieków. Materiał źródłowy pochodzi z Chin, co może podważać ich autentyczność.

Po drugie, wykorzystanie szkła jest o wiele bardziej prawdopodobne w modelu 7s i 7s Plus, niż 8. Jak możemy przeczytać, są duże szanse na to, że modele z “S” w nazwie mogą zachować podobny wygląd do obecnych (bryła, przód urządzenia). To właśnie tutaj miałby zostać zastosowany szklany panel.

Podsumowanie

Benjamin Geskin, osoba znana z publikowania przecieków ze świata technologii (większość z jego publikacji potwierdza się w dzień premiery danego urządzenia), w dniu 10/05/2017 obalił wspomnianą plotkę.

Wychodzi na to, że tył najnowszego smartfona firmy z Cupertino zachowa bardziej stonowane wzornictwo. Wszystko roztrzygnie się na WWDC 2017, które odbędzie się w dniach 5-9 czerwca. Start o godzinie 10:00 czasu lokalnego, czyli 19:00 czasu polskiego. To właśnie na tym wydarzeniu mogą paść pierwsze informacje na temat iPhone’a 8.

 

Źródło: 9to5Mac.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *