iPhone 8 i iPhone 8 Plus – przedsprzedaż dostępna od dziś!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Dokładnie 3 dni temu zostały zaprezentowane 3 nowe modele iPhone’ów. Model 8 i 8 Plus można od dziś rezerwować na rynkach “pierwszego sortu”, do których Polska niestety się nie zalicza.

Premiera i po premierze

To właśnie w Steve Jobs Theater Apple zaprezentowało nowe urządzenia. Dziś zajmę się modelem 8 i 8 Plus. 12 września zapowiedziano, że możliwość tworzenia pre-orderów będzie dostępna od piątku, tj. 15 września. Jak widać firma wywiązała się ze swojej obietnicy i telefon można zamówić (na tem moment) w krajach widocznych poniżej.

 

Oto lista wybrańców Apple: Austria, Australia, Belgia, Chiny, Kanada, Dania, Finlandia, Francja, Hong Kong, Niemcy, Włochy, Irlandia, Luksemburg, Meksyk, Japonia, Holandia, Norwegia, Nowa Zelandia, Puerto Rico, Portugalia, Szwecja, Singapur, Hiszpania, UAE, Szwajcaria, Tajwan, Stanzy Zjednoczone i Wielka Brytania.

Cena czyni cuda

Jeśli chodzi o możliwość kupna iPhone 8 i 8 Plus w naszym kraju to będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Zawsze zostaje możliwość złożenia pre-orderu w niemieckim Apple Store, lecz wtedy jesteśmy zmuszeni jechać np. do Drezna, by odebrać swój telefon (chyba, że mamy kogoś w Niemczech, kto mógłby kupić nam telefon i przywieźć do kraju).

 

22 wrześni ponownie zobaczymy słynne kolejki przed salonem w Dreźnie. Niestety doszły mnie słuchy, że coraz mniej Polaków wśród czekających. Widać wolimy kupować w bardziej cywilizowany sposób.

 

Na chwilę obecną jedynie czarny kolor został wyprzedany, natomiast biały i “nowy złoty” są jeszcze dostępne. Jeśli chodzi o cenę to w Niemczech za podstawową wersję iPhone 8 zapłacimy 799 euro, natomiast za wariant z Plusem – 909 euro.

Kilka słów o polskich cenach – iPhone 8 Plus w przyjaznej cenie

Pragnę przypomnieć Wam ceny, które obowiązywać będą na naszym rynku. Oto one:

iPhone 8:

  • 64GB: 3479zł

  • 256GB: 4229zł

iPhone 8 Plus:

  • 64GB: 3979zł

  • 256GB: 4729zł

To, co od razu rzuca się w oczy to delikatnie większa cena w porównaniu do modelu 7 i 7 Plus. Warto jednak wspomnieć o tym że w podstawowych pojemnościach, 8/8 Plus mogą się pochwalić jej podwojoną ilością. Informacja ważna, by porównanie fair było.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *