iPhone 8 i możliwe opakowanie. Wąskie ramki i wcięcie w ekranie potwierdzone!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Pierwsze informacje na temat wspomnianego w tytule, rzekomego pudełka nadchodzącego smartfona Apple pojawiło się w chińskim serwisie blogowym Sina Weibo. Sama grafika została przekazana do specjalnego agregatora przecieków Slashleaks.

Plotka plotkę goni

Na zdjęciu tytułowym widzimy grafikę naniesioną na prawdopodobne opakowanie iPhone’a 8. Od razu w oczy rzuca się fakt, że potwierdza ona wcześniejsze doniesienia o wyglądzie tegorocznego flagowca od Apple.

Prawie bezramowa konstrukcja, charakterystyczne wcięcie w górnym paśmie wyświetlacza, pionowy aparat tylni to znaki wyróżniające go na tle topowych smartfonów.

Parę słów odnośnie premiery… Wiele jest głosów, że najnowsze dzieło firmy Tima Cook’a nie pojawi się czas. Niektóre źródła krzyczą wręcz, że nie ma mowy o tym, by wysyłka rozpoczęła się przed październikiem.

Mając na uwadze poprzednie prezentacje telefonów z nadgryzionym jabłkiem, w adekwatnym czasie ich produkcja szła pełną parą.

iPhone 8 – podsumowanie

Przełom lipiec/sierpień to idealny moment na podsumowanie wiadomości na temat nadchodzących słuchawek. Najważniejszą informacją jest fakt, że w tym roku pojawią się najprawdopodobniej trzy modele – dwa będą kontynuacją obecnej linii (7 i 7 Plus), ostatni ma być produktem “super” premium).

Wyróżniać go będą m.in.: 5.8″ wyświetlacz wykonany w technologii OLED, zakrzywiony po obu stronach, ultra szybki procesor A11, szklana obudowa, brak fizycznego przycisku Touch ID (najprawdopodobniej zostanie umieszony w tafli szkła przedniego wyświetlacza.

Warto dodać, że jeśli plotki się potwierdzą, iPhone 8 będzie pierwszym smartfonem amerykańskiej firmy, którego naładujemy bez użycia kabli (bezprzewodowe ładowanie) jak również odblokujemy za pomocą naszej twarzy (skaner twarzy).

 

 

Źródło: MacRumors.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *