iPhone 8 zaprezentowany przy użyciu drukarki 3D.

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W sieci pojawił się filmik, na którym możemy zobaczyć wyprodukowanego iPhone’a 8. Wszystko przy użyciu drukarki 3D. Za wzór posłużyły dwa autorskie projekty, za które odpowiedzialni są Martin Hajek i Benjamin Geskin. Obaj panowie to czołówka w gronie technologicznych przecieków, wizualizacji i projektowania urządzeń.

Od filmu się zaczęło

Na filmie przedstawione są dwa prototypu wspomnianych autorów. Po zaprezentowaniu ich z każdej strony, autor nagrania (Macotakara) umieszcza je w etui. Jak łatwo zauważyć, model wydrukowany na bazie projektów Geskina idealnie dopasowuje się do akcesorium ochronnego.

Dodatkiem prezentowanym na powyższym filmie jest szkło hartowane zakupione za pośrednictwem serwisu aukcyjnego alibaba.com. Miejmy nadzieję, że taki właśnie design przyjmie finalny produkt Apple.

iPhone 8 – Podsumowanie

Oba projekty wyglądają bardzo profesjonalnie i z powodzeniem mogłyby “wejść w życie”. Benjamin Geskin wyszedł z propozycją sprzedaży atrapy iPhone’a 8, który wykonany jest przy użyciu drukarki 3D w cenie 124.99 dol./sztuka. Na finalny produkt musimy zaczekać około 3 miesięcy.

 

Źródło: iClarified.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *