iPhone 8 w cenie 999 dol. według New York Times.

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Jak donosi najnowszy raport New York Times, tegoroczny flagowiec od Apple ma zostać wyceniony na 999 dol. w najniższej pojemności.

Można się było tego spodziewać

Z ustaleń reporterów wynika, że jubileuszowy model będzie dostępny poniżej 1000 dol., co potwierdza ostatnie doniesienia. Dodatkowo potwierdzają się plotki na temat małych ramek okalających iPhone’a 8.

Od informatorów, którzy muszą pozostać anonimowi, pracownicy NYT potwierdzili informacje jakoby flagowy model został wyposażony w bezprzewodowe ładowanie i skaner twarzy.

iPhone 8 ma być oferowany w 3 kolorach: czarny, srebrny i złoty (prawdopodobnie nowy odcień – miedziany). Po raz kolejny zostaną zmienione pojemności urządzenia. Flagowca będziemy mogli kupić odpowiednio z 64GB, 256GB lub 512GB pamięci wbudowanej (wszystkie wyposażone w 3GB Ram).

Rewolucja

W nowym modelu nie mogło zabraknąć specjalnych “gadżetów”. Prócz 5,8″ ekranu wykonanego w technologii OLED i wskim ramkom, które otaczają cały przy urządzenia, iPhone 8 został wyposażony w wirtualny przycisk Home (w tym samym miejscu, co obecny).

Największym hitem ma być nowy skaner 3D, który będzie używany do skanowania twarzy użytkownika celem odblokowania telefonu (tzw. PearlID). Jeśli to wszystko się potwierdzi, iPhone 8 w cenie 999 dol. będzie naprawdę dobrym wyborem.

 

Zródło: iClarified.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *