iPhone SE 2 na horyzoncie? Apple uzyskało certyfikaty ECC

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W ostatnich dniach firma Tima Cook’a dostała specjalne certyfikaty ECC dla 11 modeli iPhone’a. Wśród nich są ślady, które wskazują, że iPhone SE 2 zmierza ku finalnej premierze.

Kolejne doniesienia

To właśnie firma Consomac poinformowała o tym, że Apple dostało wspomniane wyżej certyfikaty na 11 modeli nowych smartfonów. Wśród nich może znajdować się następca udanego modelu SE. Pamiętajmy, że informacje o nowym 4-calowym modelu pojawiły się już kilkukrotnie (pod koniec 2017 roku i na początku 2018 roku), co może sugerować, że “coś jest na rzeczy”.

Nie wszystkie były przychylne – Ming-Chi Kuo z KGI Securities kilka razy pisało, jakoby żaden mały model miał się w bieżącym roku nie ukazać. Musimy mieć jednak na uwadze fakt, iż ECC (Euroazjatycka Komisja Gospodarcza) to w miarę wiarygodne źródło. Przepowiedzieli oni chociażby prezentację MacBook’ów, które ukazały się na WWDC 2017.

iPhone SE 2 potwierdzony?

Consomac twierdzi, że wszystkie modele działają pod kontrolą iOS 11. Oto cytat z ich wypowiedzi:

Rzeczywiście odkryliśmy, że Euroazjatycka Unia Gospodarcza właśnie zezwoliła na sprzedaż na ziemi ormiańskiej, białoruskiej, kazachskiej, kirgiskiej i rosyjskiej całej ilości nowych smartfonów. Wyposażone w iOS 11, noszą numery modeli A1920, A1921, A1984, A2097, A2098, A2099, A2101, A2103, A2104, A2105 i A2106. Żaden z tych numerów nie odpowiada istniejącemu modelowi.

Nie pada jednak informacja czy urządzenia zostaną zaprezentowane na specjalnie zwołanej konferencji, na WWDC 2018 czy innym, dodatkowym evencie. Jak zwykle przy tego typu informacjach potrzebny jest nam czas.

iPhone SE 2 – galeria

Źródło: iClarified
Foto: EverythingApplePro

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *