WatchOS 5 umożliwi instalację tarcz firm trzecich na Apple Watch!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Posiadacze zegarków wyprodukowanych przez Apple coraz częściej narzekają na brak pełnej personalizacji. Mowa tutaj o zmianie tarczy zegara – producent udostępnił określoną pulę natywnych, bez możliwości dogrania tarcz od firm trzecich. W watchOS 5 ma się to zmienić.

Firma Tima Cook’a otwiera się na zewnętrznych deweloperów?

Wszystko wskazuje na to, że gigant z Cupertino w 5 wersji swojego zegarkowego oprogramowania pozwoli innym deweloperom na projektowanie i dodawanie tarcz do Apple Watch. Słowa te może potwierdzić informacja, do której “dokopali” się redaktorzy portalu 9To5Mac.com. W wersji beta watchOS 4.3.1 znaleźli informacje odnoszące się do tarcz firm trzecich:

Warto jednak pamiętać, że powyższe odkrycie nie jest dobitnym potwierdzeniem tego, że taka funkcja pojawi się w nadchodzącej wersji systemu. Wiemy natomiast, że odpowiednie osoby rozważają taką możliwość. Zostaje jeszcze opcja numer 2, tj. większa ilość nowych tarcz (powiedzmy 10-20 sztuk), które w lepszy sposób pozwolą w większym stopniu trafić w gusta użytkowników.

Odnośnie watchOS 5, zostanie on zaprezentowany już 4 czerwca, na konferencji WWDC 2018. Przy okazji zobaczymy iOS 12 oraz nowe wersje macOS i tvOS. Niewykluczone, że zobaczymy również nowego, taniego iPhone’a (coś na wzór obecnego SE).

 

Źródło: 9To5Mac
Foto: Matt Birchler

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *