WWDC 2018 na horyzoncie. Czego spodziewacie się w tym roku?

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

We wtorek gigant z Cupertino przedstawił informacje dotyczące 29 edycji WWDC (Worldwide Developers Conference). Impreza będzie się odbywać w dniach 4-8 czerwca w McEnery Convention Center w San Jose, który znajduje się w Kalifornii. Przejdźmy zatem do najważniejszych informacji.

WWDC 2018 – sprawy organizacyjne

Wszyscy, którzy chcą się wybrać na powyższe wydarzenie Apple mogą zacząć rejestrację. Pamiętać należy, że nie każdemu z nas będzie dane udać się na WWDC 2018. Mianowicie trzeba być członkiem jednego z dwóch programów deweloperskich: Apple Developer Enterprise Program lub Apple Developer Program. Proces rejestracji zakończy się już 22 marca, o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Następnie odpowiedni pracownicy Apple wylosują garść osób, które będą mogły kupić bilet na WWDC 2018 w cenie 1599 dolarów (około 5500 złotych). Cena nie mała, jednak wydarzenie warte jest każdej wydanej złotówki. O możliwości zakupu biletu szczęśliwcy zostaną poinformowani już 23 marca.

 

Dodatkowo firma Tima Cook’a przekaże 350 stypendiów przeznaczonych dla studentów i ludzi działających w organizacjach związanych z technologicznym półświatkiem. Stypendium obejmować będzie: wejściówkę na WWDC 2018, zakwaterowanie i roczne członkostwo w Apple Developer Program. Zgłoszenia można będzie składać od 26 marca.

Czego możemy się spodziewać?

Na konferencji zostaną zaprezentowane nowe wersje systemów: macOS, iOS, tvOS i watchOS. W internecie krążą również plotki, jakoby Apple miało zaprezentować nowego iPad’a 11-calowego. Kolejnym  “przeciekiem” ma być prezentacja “taniego” iPhone’a.

Jak co roku – czas na wróżenie z oficjalnej grafiki. Można doszukać się elementów związanych z programowaniem i systemami, co może sugerować wzmożone prace nad systemami operacyjnymi. W ostatnim czasie sporo mówi się o optymalizacji softu. Nie ma co – WWDC 2018 owiane jest tajemnicą.

 

Źródło: MacRumors, Foto: 1

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *