iPhone X – jeszcze krótszy czas oczekiwania na zamówienie!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

iPhone X jest z nami od prawie miesiąca, jednak na samym początku były dość duże problemy z jego dostępnością. Rekordowy czas oczekiwania na własny egzemplarz wynosił nawet 6 tygodni. Obecnie termin odbioru drastycznie się skrócił.

iPhone X coraz szybciej u klientów!

Obecnie przewidywany czas dostawy jubileuszowego iPhone’a wynosi od jednego do dwóch tygodni. Warto dodać, że w wielu przypadkach urządzenie zostaje wysłane w ciągu kilku dni, co przekłada się na jeszcze szybszą realizację zamówienia. Ciekawie prezentuje się również u niektórych oficjalnych resellerów.

Mianowicie iPhone X jest u nich dostępny “od ręki”. Jest to idealne rozwiązani dla osób, które nie lubią czekać na swoje prezenty. Podobna sytuacja panuje wśród polskich operatorów (nie wszystkich, rzecz jasna), u których również możemy zakupić sam smartfon z/bez umowy.

Plotki, ploteczki, na szczęście niesprawdzone

Dobrze pamiętamy początkowe doniesienia, jakoby gigant z Cupertino miałby się nie wyrobić z produkcją jubileuszowego modelu do dnia premiery. To dzięki usprawnieniu linii produkcyjnych ilość wyprodukowanych i dostarczonych do salonów sztuk smartfona, wzrosła drastycznie (całe szczęście!).

Chęć usprawnienia kanału produkcji/dystrybucji “iksa” w cale nie dziwi. Świąteczny czas to najlepszy moment dla branży elektronicznej (i nie tylko) jeśli chodzi o sprzedaż swoich produktów. Najnowsze prognozy głoszą, że iPhone X będzie jednym z popularniejszych (zapewne nie w Polsce) prezentów “pod choinkę”, a jego sprzedaż może wynieść nawet ~24 miliony sztuk!

 

Źródło: 9To5Mac, Foto: 12

Jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na nasze sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY?

ZbitaSzybka serwis iPhone: ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *