Świecący głośnik w iPhone – zrób to sam!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Dawniej, by spersonalizować swój telefon wymieniało się całe obudowy lub podświetlenie klawiszy. W dzisiejszych czasach zakłada się różnego rodzaju etui lub skiny (specjalne naklejki zmieniające wygląd naszego smartfona). Pewien YouTuber poszedł znacznie dalej w personalizacji swoich iPhone’ów.

Świecący głośnik w Twoim iPhonie!

Mowa tutaj oczywiście o EverythingApplePro, który słynie z nietuzinkowego “tuningu” sprzętów amerykańskiego giganta. Możemy go kojarzyć chociażby z “przezroczystej” obudowy iPhone’a 8 i X. Dodatkowo jego kanał charakteryzuje bardzo dokładne testowanie i porównywanie smartfonów.

Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić jego najnowsze dzieło, tj. zamontowanie diód LED w “dziurkach” od głośników modelu 6s i 7 Plus. Warto zaznaczyć, że cała operacja wymaga choć minimalnych zdolności manualnych i skupienia, by nie zepsuć poszczególnych elementów składowych naszego urządzenia.

Zrób to sam

Proces całego montażu jest przedstawiony na filmie. Warto podkreślić, że do zamontowania taśmy LED będą potrzebne specjalne narzędzia do rozebrania telefonu. Otwierając nasze urządzenie pamiętajmy o cieniutkich taśmach i kabelkach, które przebiegają blisko prawej krawędzi. Następnie podnosimy osłonę głośników umieszczoną z prawej strony i wyjmujemy dwie “zaślepki” na dole, po lewej i prawej strony iPhone’a.

Teraz pozostaje nam dobre usadowienie naszych diód tak, by jak najlepiej wpasowały się w kratki głośników znajdujące się w obudowie smartfona. Ostatni etap wydaje się być najbardziej precyzyjny, ponieważ musimy bardzo dokładnie umieścić konektory na swoim miejscu. Jeżeli wszystko jest na swoim miejscu włączamy piosenkę i sprawdzamy (przed finalnym złożeniem) czy diody dobrze się wpasowały.

Jeśli stwierdzimy, że wszystko jest tak jak być powinno, śmiało możemy przejść do zamknięcia naszego iPhone’a. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się spersonalizowanym produktem z logo nadgryzionego jabłka. Już widzimy miny znajomych lub przechodniów kiedy zobaczą świetlane błyski podczas nocnego spaceru.

Świecący głośnik – zdjęcia + wideo

 

Źródło: EverythingApplePro, Foto: EverythingApplePro

Jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na nasze sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY?

ZbitaSzybka serwis iPhone: ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *