MacBook Serwis Łódź ZbitaSzybka.pl – najlepsze miejsce dla Twojego sprzętu!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, podjęliśmy kroki, by rozszerzyć naszą działalność o kolejne miasto. Tym razem padło na Łódź. Ekipa, która powita Was na miejscu to ludzie podchodzący z wielką pasją do elektroniki, w szczególności sprzętu Apple. MacBook serwis Łódź to idealne miejsce dla Twojego laptopa!

Dbałość o klienta to podstawa

Fakt, że nasi pracownicy podchodzą do pracy z pasją zagwarantuje Ci, że urządzenie oddane do naszego punktu zostanie naprawione z należytą starannością. ZbitaSzybka.pl to nowa jakość na rynku serwisów elektroniki, a słowa te potwierdzają opinie ludzi nas odwiedzających i jedynie 1% niezadowolonych klientów. Zdajemy sobie sprawę jak ważne są Wasze MacBook i iMac, dlatego wszystkie naprawy przeprowadzamy zgodnie ze sztuką (wytyczne od Apple).

https://www.instagram.com/p/BaHLKGllBLD/

Profesjonalizm, sumienność i dbałość o najmniejsze detale zagwarantuje, iż będziecie zadowoleni z naszych usług. W każdym z punktów dbamy o naszego klienta od samego początku, dlatego przyjmujemy Was na siedząco. Jeśli zajdzie taka potrzeba – w chłodniejsze dni – poczęstujemy kubkiem gorącej kawy lub herbaty, natomiast w upalne lato poczęstujemy Cię kubkiem zimnej wody.

https://www.instagram.com/p/BVor5jGFOXL/

MacBook serwis Łódź – rzuć okiem na nasze naprawy

Na naszym instagramowym profilu często wrzucamy zdjęcia z naprawy urządzeń naszych użytkowników. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach bardzo liczy się polecenie od znajomych czy wgląd w działania danej firmy, zanim skorzystamy z jej usług. Poniżej kilka zdjęć z prac, które wykonaliśmy na MacBook/iMac naszych klientów.

https://www.instagram.com/p/BQTB4fXA1RS/

https://www.instagram.com/p/BOPAXcLA-9G/

Świetnie dajemy sobie radę ze sprzętem o znacznej wartości (~ 10 000 zł.).

https://www.instagram.com/p/BRBD3Fvlhvo/

https://www.instagram.com/p/BI5WkquBPkt/

Jak do nas trafić?

Chcąc być “bliżej” Was, umiejscowiliśmy nasz punkt jedynie 170 metrów od Manufaktury. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje odnośnie naszej łódzkiej placówki.

Jak dojechać? –> TUTAJ


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *