Pęk kluczy nie działa macOS iOS | hasła zniknęły | nie synchronizują się | Co robić?

0
(0)

Pęk kluczy nie działa prawidłowo

Jeżeli Pęk kluczy przestał działać. Nie możesz dodać haseł do Pęku kluczy. Pęk kluczy na macOS jest pusty. Hasła nie synchronizują się pomiędzy urządzeniami. Ten wpis powinien Ci pomóc.

Hasła zniknęły z Pęku kluczy co robić?

  1. Jako pierwszy krok wyłącz Pęk kluczy na urządzeniu, które ma jeszcze hasła i są najbardziej aktualne np. iPhone iPad ( iOS iPadOS). Aby wyłączyć Pęk kluczy wejdź w Ustawienia kliknij Twoje imię i nazwisko następnie iCloud. Przesuń niżej masz Pęk kluczy wyłącz go ale PAMIĘTAJ aby kliknąć, że hasła mają pozostać na urządzeniu.

  2. Jeżeli hasła zniknęły na urządzeniu z macOS również na tym urządzeni wyłącz Pęk kluczy.Wejdź w Preferencje systemowe

    Następnie konta internetowe oraz iCloudkonta internetowe macOS

    Przesuń w dół o odznacz ptaszek obok “Pęk kluczy”

  3. otwórz aplikację Finder, kliknij “Idź” a następnie “Idź do folderu”.

  4. Teraz wpisz ~/Library/Keychains i zobaczysz folder, który wygląda podobnie jak ten na zdjęciu. Skasuj go i zresetuj komputer

  5. Teraz włącz Pęk kluczy na urządzeniu, które miało najbardziej aktualne hasła poczekaj kilka minut i włącz na urządzeniu, które nie ma haseł lub są nieaktualne. Bądź cierpliwy hasła potrzebują czasu aby się zsynchronizować.

  6. W niektórych sytuacjach pomaga wejście w iOS w Ustawienia -> Hasła i konta i wysłania jednego hasła z iOS do macOS przy użyciu AirDrop.Pamiętaj wykonujesz wszystkie czynności na własną odpowiedzialność. ZbitaSzybka.pl nie bierze odpowiedzialności za skasowane hasła. Jeżeli wolisz aby specjaliści na miejscu zajęli się Twoim problemem umów się online lub przyjdź do 1 z 16 salonów Zapraszamy na nasz Instagram  gdzie znajdziesz wiele ciekawostek i nowości. Mamy już ponad 20 000 fanów – dołącz do nich.

 

Oceń tę stronę

Oceń ten post | usługę | urządzenie

Średnia opinia 0 / 5. Ilość głosów 0

Bądź pierwszy

Jeżeli masz pozytywną opinię

Wpadnij do nas na social media dużo się dziej

Bardzo nam przykro

Pomóż nam poprawić ten wpis

Powiedz proszę co możemy poprawić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *