Pierwsze recenzje iPhone’a X – YouTuberzy dostali go wcześniej!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W dniu dzisiejszym internet został zasypany przez pierwsze recenzje iPhone’a X. Za jego opis wzięli się profesjonaliści (np. Rene Ritchie z iMoore, Nilay Patel z The Verge czy  Steve Kovach z Business Insider) jak również amatorzy (np. Sara Dietschy – blogerka lifestylowa czy Sam Beckerman z FASHION Magazine).

Pierwsze recenzje iPhone’a X

Na pierwszy ogień weźmiemy recenzję Rene Ritchie z iMoore, który nazwał topowy smartfon Apple “najlepszym produktem Apple w historii”. Zdanie to wprowadziło naszą ekipę w lekki ubaw, ponieważ co rok smartfony giganta z Cupertino są nazywane podobnie. Spodobały się nam ujęcia, które zaprezentował Rene.

Nilay Patel z The Verge bardzo przychylnie wypowiada się na temat “iksa”, jednak nie obyło się bez kilku wad. Po pierwsze – redaktorowi nie odpowiada wcięcie, które znajduje się w górnej części urządzenia. Chodzi oczywiście o nieprzystosowanie ikon do niestandardowych proporcji ekranu. Kolejna sprawa to problemy z Face ID, z którymi borykał się podczas testów iPhone’a X.

Face ID sam się obronił

Steve Kovach (Business Insider) i Matthew Panzarino (TechCrunch) mają zgoła odmienne zdanie w kwestii działania Face ID w porównaniu do relacji Pana Patela z The Verge. Twierdzą oni, że testowali tę funkcję w różnych warunkach (również pod mocno świecące słońce) i nie zauważyli żadnych spowolnień w działaniu wspomnianego rozwiązania.

W tym miejscu warto dodać, że zdecydowana większość zgadza się ze stwierdzeniem, że Face ID bardzo dobrze pracuje w najróżniejszych warunkach życia codziennego użytkownika. Powinno rozwiać to wątpliwości wszystkich tych, którzy bali się lub nie byli pewni bezpieczeństwa nowe rozwiązania od Apple.

Nie mogło zabraknąć gwiazd

Gwiazda Youtube’a technologicznego, MKBHD również zamieścił swoją recenzję iPhone’a X. Chwali sobie gesty, które można wykorzystać w nowym urządzeniu. Dodatkowo, prezentuje chyba najciekawszą prezentację “iksa” ze wszystkich, które do tej pory obejrzałem.

Nicole Nguyen z BuzzFeed bardzo podoba się topowe urządzenie zaprezentowane przez firmę Tima Cook’a. Podkreśla, że tym, co tak naprawdę urzekło ją w iPhonie X był podziw nad umieszczeniem tak dużego i złożonego obiektywu aparatu w dużo mniejszym urządzeniu, niż iPhone 6/6s/7/8 Plus.

Przy tak modnym urządzeniu nie mogło zabraknąć recenzji portalu modowego – FASHION Magazine. To trzeba zobaczyć. 🙂

 

Podsumowując

Powyżej przedstawiłem tylko najważniejsze, pierwsze recenzje iPhone’a X, które na ten moment możemy znaleźć internecie. To bardzo fajny gest ze strony Apple, że udostępniło największym redakcjom i YouTuberom urządzenie na kilka dni przed pojawieniem się w sklepach/dostarczeniem ich do klientów.

Jako ekipa cieszymy się, że Face ID zdołało się obronić, pomimo ciężkich zarzutów jakie spływały na nią chwilę po premierze urządzenia. Z niecierpliwością wyczekujemy naszych sztuk, by móc przybliżyć Wam to urządzenie ze swojej strony.

 

Foto: 1

Jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na nasze sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY?

ZbitaSzybka serwis iPhone: ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *