Przezroczysty iPhone X już jest!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

O podobnym zabiegu pisałem podczas premiery iPhone’a 8 i 8 Plus. Mianowicie właściciel kanału EverythingApplePro wziął się za wizualny tuning urządzenia. Dzięki precyzyjnej, trudnej i żmudnej pracy udało mu się stworzyć przezroczyste plecy w swojej ósemce. Nie inaczej stało się z modelem X.

Przezroczysty iPhone X – EverythingApplePro znów zaatakował

Cały zabieg był bardzo niebezpieczny, ponieważ trzeba było zdjąć tylny panel, który został wykonany ze specjalnie przygotowanej tafli szkła. Dodatkowo trzeba było uważać na licznie umiejscowione kable, które w łatwy sposób mogły zostać przecięte (pamietajmy, że Apple upchało dużo elektroniki w bardzo małej obudowie, stąd mała ilość miejsca).

Dodatkowo EverythingApplePro musiał uważać na ważne komponenty samego urządzenia, np. tylną kamerę czy baterię. Każdy kto kiedykolwiek rozbierał urządzenie elektroniczne (tym bardziej smartfon) wie, że chwila nieuwagi i koszt naszej naprawy może zwiększyć się dwukrotnie.

Zastanów się na co chcesz się zdecydować

Wiem, że indywidualizm może Was podkusić do tego, by pójść w ślady EverythingApplePro, jednak pamiętajcie o dwóch, bardzo ważnych rzeczach. Po pierwsze, kiedy zdejmiecie samodzielnie tył urządzenia naruszycie warunki gwarancji, co automatycznie poskutkuje jej zakończeniem. Po drugie, nie nałożycie maszynowo specjalistycznego kleju, który zapewnia wodoodporność Waszemu “iksowi”.

 

 

 

Ważne – jeśli chcecie zrobić to tylko po to, by widzieć wnętrzności smartfona, muszę Was zasmucić. Mianowicie urządzenie zostało tak skonstruowane, że pod obudową widać tylko “kółko” od bezprzewodowego ładowania i wielki, srebrny płat, który przykrywa pozostałe podzespoły.

Przezroczysty iPhone X – zdjęcia

 

Czytaj więcej, Foto: 1

Jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na nasze sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY?

ZbitaSzybka serwis iPhone: ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *