Serwis iPhone 8 – ZbitaSzybka.pl to najlepsze miejsce!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

ZbitaSzybka to serwis, który od lat naprawia wszystkie urządzenia sygnowane logo Apple. iPhone tym bardziej nie jest nam obcy, wszak to najpopularniejszy produkt giganta z Cupertino. Dziś chcieliśmy potwierdzić, że naprawiamy również modele 8 i 8 Plus!

Serwis iPhone 8 jak najbardziej możliwy

Zapewne wielu z Was zastanawiało się czy nasze punkty poradzą sobie z obsługą najnowszych słuchawek spod szyldu Apple? Oczywiście, że damy sobie radę, wszak budowa ósemki i jej większego brata jest zbliżona do zeszłorocznych modeli. Istotna różnica wewnątrz to dodatkowe komponenty odpowiedzialne za ładowanie indukcyjne.

Druga sprawa to fakt, że w każdym z naszych punktów pracują profesjonaliści, którzy przechodzą szczegółową weryfikację, coś na wzór assessment center, które znane jest wszystkim korporacyjnym pracownikom. Tak, jesteśmy najlepszym miejscem dla Twoich iUrządzeń!

Tu nas znajdziesz

Pamiętaj, że ZbitaSzybka nieustannie się rozwija, więc jak grzyby po deszczu powstają nowe salony. Na tę chwilę znajdujemy się w takich miastach jak: Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Gdańsk 2, Bydgoszcz, Rzeszów, Kraków.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na nasze sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONY IPHONE  8? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY?

ZbitaSzybka serwis iPhone 8: ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

 

Foto: iFixit.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *