MacBook Serwis Kraków ZbitaSzybka.pl – Twój sprzęt znajdzie tu ukojenie!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Serwis Kraków – taką myśl rzuciliśmy jakiś czas temu. Kilka chwil później powstało miejsce, które jest ukojeniem dla wszystkich tych, którym sprzęt Apple uległ zniszczeniu. Krakowska ekipa może pochwalić się dużym doświadczeniem w serwisowaniu iUrządzeń. MacBook, iMac, Mac mini – dla nas to żaden problem!

Pracujemy z pasją

Każdy z naszych pracowników jest wielkim miłośnikiem urządzeń z nadgryzionym jabłkiem. Dzięki temu każdego dnia spełniamy się w swojej roli. Wiemy jak ważne są Wasze: MacBook, iMac, Mac Mini czy Mac Pro, dlatego używamy wyłącznie najwyższej jakości części, a całość prac wykonywana jest zgodnie ze sztuką.

Warto nadmienić, że wszyscy nasi pracownicy przeszli długotrwałe i zaawansowane szkolenia. Wszystko po to, by serwis Kraków świadczył usługi na najwyższym poziomie. W naszym języku nie ma miejsca na słowa “nie da się”, “nie umiem tego zrobić’, “nie wiem jak się za to zabrać”. MacBook złożony w nasze ręce w 99% przypadków zostanie naprawiony.

MacBook Serwis Kraków – Kilka przykładowych napraw

Poniżej chcielibyśmy przedstawić kilka przykładowych napraw, które miały miejsce w ZbitejSzybce.

Powyżej widać profesjonalną wymianę matrycy w MacBooku Air 11″. Wszystko przy wykorzystaniu najwyżej klasy komponentów. Podczas montażu zachowaliśmy oryginalne parametry urządzenia.


Tu natomiast możemy zaobserwować dość poważne uszkodzenia w modelu Air 13″. Wymianie uległ cały korpus urządzenia jak również klawiatura, TouchPad i część wewnętrznych komponentów (np. procesor). Jak widzicie, nawet tak zmasakrowane urządzenia nie stanowią dla nas najmniejszego problemu.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na nasze sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO MACBOOK’A ? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY?

MacBook Serwis Kraków: ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *