ZbitaSzybka Serwis – wyjątkowe miejsce dla Twojego iPhone’a!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

iPhone staje się coraz popularniejszym urządzeniem w Polsce. W parze idzie też coraz większa potrzeba jego naprawy, wszak przez energiczny styl życia różne rzeczy lubią wylecieć nam z ręki. ZbitaSzybka serwis iPhone Kraków to idealne miejsce dla Twojego iPhone’a, niezależnie od uszkodzeń jakie posiada.

Serwis iPhone Kraków – ZbitaSzybka podbija Polskę!

To właśnie u nas wymienisz zbity wyświetlacz czy szybkę, baterię, która nie trzyma fabrycznych właściwości, pęknięte szkło tylnego aparatu, niedziałający przycisk power czy home, głośnik, aparat czy naprawisz zalaną płytę główną. Jeśli Twój iPhone przeżył “trzęsienie Ziemi” i trzeba w nim wymienić obudowę – zrobimy to!

To, co nas wyróżnia na tle konkurencji to 99% zadowolonych klientów, profesjonalne przeszkolenie każdego pracownika i pasja sprzętem Apple. Wiekszość serwisantów patrzy na klienta jak na chodząca skarbonkę, my przede wszyatkim otaczamy naszego klienta troską i dopiero po dobrze wykonanej pracy otrzymujemy należne wynagrodzenie. Serwis iPhone Kraków to wyjątkowe miejsce w  sercu Małopolski, by szybko nawet 30 minut i fachowo naprawić swojego iPhone’a czy iPad’a.

Pasjonaci

Nasi serwisanci kochają to co robią. Nie rzadkim widokiem jest to, że już po godzinach pracy naprawiają urządzenia klientów aby zapracować na uśmiech na twarzy klienta i wdzięczność podczas wydawania sprawnego sprzętu, którego szanse na naprawę były niewielkie.

 

 

Reklamacja to nie jest zło koniecznie

Nawet najlepszym zdarzają się rzadkie reklamacje. Zawsze w takiej sytuacji otaczamy klienta ogromną troską i 99% reklamacji uznajemy na korzyść klienta.

Zaufaj ogólnopolskiemu doświadczeniu

Jako ZbitaSzybka jesteśmy ogólnopolską siecią. Nasze serwisy są w 6 miastach Polski. Najwiekszą zaletą posiadania tylu punktów jest sumarycznie ogromne doświaczenie wyciągnięte z ponad 40 000 napraw. Zgadza się działamy niecałe 4 lata dziś we wszystkich punktach wykonujemy ok. 1000 napraw. Każdy serwisant korzysta z wiedzy wszystkich serwisantów należących do naszego team’u.

Urządzenie naszego klienta to coś więcej niż bateria czy ekran to wspomnienia, ważne notatki czy zdjęcia najbliższych

Wiemy jak ważne są dla naszych klientów ich urządzenia i naszą podstawową usługą jest troska o czas, pieniądze i interes klienta. Robimy wszystko aby wizyta w serwisie zapadła w pamięci kleinta jako szybkie, przyjemne i wygodne wydarzenie. Dbamy o prywatność naszych klientów i troszczymy się o to aby dane z urządzeń nie zostały skasowane.

Wyjątkowi klienci

O naszym doświadczeniu świadczy również to, że zaufali nam ludzie kierujący duże ogólnopolskie i światowe biznesy,  gwiazdy telewizyjne i estrady, najbardziej rozpoznawalne nazwiska z polskiego youtube’a czy celebryci znani z social media.

 

 U nas od drzwi poczujesz się jak w domu. Nasi pracownicy z uśmiechem na twarzy przywitają, wysłuchają, a w międzyczasie zaproponują coś do picia. 🙂

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na nasze sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY?

ZbitaSzybka serwis iPhone: ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *