Xiaomi z kolejną fabryką w Indiach. Lepsza dostępność produktów Xiaomi w Europie?

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Niespełna 2 tygodnie temu Xiaomi ogłosił, że otworzyli właśnie swój trzeci zakład produkcyjny w Indiach. Całość stworzona została we współpracy z firmą Hipad Technology w miejscowości Noida. Jest to pierwsza fabryka, w której będą produkowane produkty inne, niż smartfony.

Xiaomi na dobrej drodze

Na blisko 24 tysiącach metrów kwadratowych zostały wydzielone specjalistyczne linie produkcyjne, które przeznaczone są do produkcji powerbanków Xiaomi. Na początku będzie to aż 7 urządzeń na minutę. W tym miejscu warto zaznaczyć, że chiński producent zapowiedział już dwa nowe powerbanki: Mi Power Bank 2i o pojemności 10 000 mAh i 20 000 mAh.

Od razu widać, że firma bardzo dobrze radzi sobie na indyjskim rynku. Otworzenie fabryki, w której będzie produkowany inny asortyment, niż smartfony świadczyć może o tym, że korporacja chce zwiększyć swoją obecność w innych kategoriach mobilnej technologii.

TOP1 tuż tuż?

Manu Jain, wiceprezes Xiaomi i dyrektor zarządzający Xiaomi India w swojej wypowiedzi podkreślił, że urządzenia jego firmy cieszą się ogromną popularnością na indyjskim rynku. Firmowi analitycy również odnotowali wzrost w sprzedaży chociażby smartfonów (rok/rok). Podkreśla, że sukces leży w ich ogromnym zaangażowaniu, by dać swoim “Mi fans” jak najlepszy produkt w przystępnej cenie.

Jain wspomniał również o planach firmy związanych z Hipad Technology odnośnie zbudowania “imperium” przenośnych banków energetycznych na terenie Indii. To pokazuje jak ogromne plany dzierży chiński potentat branży technologicznej. Kto wiem, może w najbliższej przyszłości pojawią się oficjalne sklepy w centralnej europie?

Należy pamiętać, że firma ta podbój Indii zaczęła w 2014 roku. Od tego czasu zbudowali tam 2 fabryki zajmujące się produkcją tylko i wyłącznie smartfonów. Xiaomi potwierdza, że 95% sprzedawanych urządzeń w omawianej lokacji pochodzi z lokalnych fabryk. Dzięki zwiększeniu produkcji, urządzenie chińskiego giganta staną się jeszcze bardziej dostępne, popularne i przyjemne finansowo.

ZbitaSzybka serwisuje nie tylko sprzęt Apple

Korzystając z okazji, że piszemy o firmie innej, niż Apple chcielibyśmy przypomnieć Wam jedną, bardzo ważną rzecz. Mianowicie w naszych punktach serwisujemy również urządzenia z portfolio Huawei i Xiaomi.

Jeśli macie problem z dalekowschodnim sprzętem – poniżej bezpośrednie odnośniki do najważniejszych informacji o wszystkich naszych punktach. Znajdziecie tam bezpośrednie numery do salonów, mapkę z dojazdem i dokładnym adresem.

 

Źródło: Android Authority, Foto: 12


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *