Znamy prawdopodobny wygląd Note 8!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W dniu dzisiejszym, jeden z najbardziej znanych i szanowanych członków świata przecieków technologicznych, udostępnił zdjęcie nadchodzącego flagowca Samsunga – Note 8. Evan Blass przedstawił fotografię  urządzenia, które pokazane jest z każdej strony.

Ulepszona siódemka

Tegoroczny model ma być udoskonaloną wersją wycofanego już “notesu”. Wszyscy dobrze pamiętamy aferę z przegrzewającymi się urządzeniami, co w efekcie prowadziło do wybuchu smartfona. Zdarzało się to tak często, że do dnia dzisiejszego większość lotnisk wprowadziła zakaz wchodzenia na pokład samolotu z Note 7.

Notes ósmej generacji ma zostać wyposażony w 6.3″ wyświetlacz o wąskich ramkach, port ładowania USB-C, obustronnie zakrzywiony ekran i brak przycisków pod wyświetlaczem (przejmuje design Galaxy S8/S8+).

Z tyłu urządzenia prawdopodobnie znajdzie się podwójny obiektyw aparatu wraz z dwiema diodami led, odpowiedzialnymi za oświetlenie. Dodatkowo czytnik linii papilarnych powędruje na tył urządzenia.

Więcej informacji

Włodarze Samsunga zamierzają zaprezentować urządzenie już 23 sierpnia na specjalnie przygotowanym wydarzeniu. Pomijając premierę samego urządzenia, większość z Was czeka pewnie na nową odsłonę S-Pen. Pamiętajmy, że z generacji na generację, koreańska firma udoskonalała rysik w swoim flagowym produkcie.

Miejmy nadzieję, że firma wyciągnęła wnioski z produkcji i dystrybucji ostatniego urządzenia z opisywanej tutaj serii. Gdyby i tym razem topowe urządzenie firmy Lee Byung-chul’a miało problemy, kto wie – może byłby to pierwszy krok do spadku Samsunga z podium?

 

Źródło: iClarified.com

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *