Xiaomi z bardzo dobrym wynikiem sprzedaży Xiaomi Mi 8 oraz Mi Band 3

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Ponad miesiąc temu odbyła się światowa premiera smartfonów Xioami z serii Mi 8. Dodatkowo chiński gigant zaprezentował nową sportową opaskę – Xiaomi Mi Band 3. Teraz firma postanowiła pochwalić się danymi sprzedażowymi, które – co tu dużo mówić – są imponujące!

Xiaomi Mi 8 pokochany

Firma Xiaomi od dobrych kilku lat przyciąga do siebie coraz większą rzeszę fanów. Przybywa ich w szczególności podczas licznych premier nowych urządzeń. Niedawno chiński gigant podzielił się wynikami sprzedażowymi, które dotyczyły najnowszych produktów.

Rzecznik prasowy firmy, Donovan Sung za pośrednictwem Twittera poinformował, że w nieco ponad 2 tyg od rozpoczęcia sprzedaży, Xiaomi sprzedało aż milion sztuk Mi 8 (w jednej z trzech wersji). Obecnie wynik ten powiększył się pewnie dwukrotnie.

O Mi Bandzie zapomnieć nie można

Jakiś czas później prezes firmy, Lei Jun opublikował kolejną ciekawą informację (na portalu Weibo). Post dotyczył opaski sportowej Mi Band 3, która sprzedała się w ilości miliona sztuk w niespełna 17 dni. Informację tę udostępnił również wspomniany wcześniej rzecznik Xiaomi.

Nie są to może wyniki, które w jakikolwiek sposób poruszyłyby konkurencję, jednak Xiaomi ma powody do zadowolenia. Sprzedaż uplasowała się na dobrym poziomie jak na akcesorium, które jest znacznie droższe od swoich poprzedników.

W końcu teraz płacimy również za lepszy wyświetlacz, co przełożyło się na wzrost ceny. Mimo wszystko – sprzedaż tak drobnego gadżetu na poziomie miliona egzemplarzy w niespełna 17 dni robi wrażenie. A Wy jak tam – zamówiliście już swoje sztuki?

 

Źródło: GSMArena

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *